Žymų archyvas: Kinija

Kinija beveik patrigubino savo skalūnų dujų išteklius

Kinų korporacijos „Sinopec“ duomenimis, Fuling vietovėje patvirtinti skalūnų dujų ištekliai beveik trigubai viršija pirminius vertinimus.

Skaityti daugiau

Kinijoje didėja skalūnų dujų gavyba

Nuo 2013 m. Kinijoje stebimas skalūnų dujų gavybos šuolis. Iki liepos pabaigos, šalis buvo investavusi į 54 potencialių skalūnų dujų išteklių telkinių gavybą 20 mlrd. juanių (3.25 mlrd. JAV dolerių).

Skaityti daugiau

Susitikimas su Kinijos Liaudies Respublikos naftos geologijos tyrimų institutų specialistais

Kinijos Liaudies Respublikos delegacijos vadovas pristatė pasiekimus ieškant, tiriant bei įvertinant skalūnų dujų ir naftos išteklius, artimiausius planus skalūnų angliavandenilius talpinančių uolienų tyrimų srityje bei pasiruošimo pramoninei skalūnų dujų gavybai ankstyvojo paleozojaus ankstyvojo silūro sluoksniuose atrastame telkinyje.

Skaityti daugiau

 

Skalūnų dujų išteklių žemėlapis

Skalūnų dujų išteklių žemėlapis
Skalūnų dujų projektas

Projekto „Skalūnų dujos Lietuvoje. Saugi aplinka ir ekonominė nauda“ Nr. ENER/C2/SUB/492-2012/1/SI2.647111 informacija

ES flag Atsižvelgiant į Lietuvos visuomenės susirūpinimą dėl skalūnų dujų žvalgybos ir gavybos bei Europos Komisijos energetikos generalinio direktorato iniciatyvą informuoti ir aiškinti visuomenei apie skalūnų dujų gavybos ekonominę naudą, potencialias grėsmes aplinkai ir žmonių sveikatai, įtaką klimato kaitai siekiant energetiškai efektyvios mažo kiekio anglies dvideginio ekonomikos, 2013 m. buvo surengti informaciniai renginiai netradicinių angliavandenilių žvalgybos ir gavybos tema bendruomenėms, verslo atstovams ir savivaldai, kurių teritorijoje planuojama tirti ir išgauti išsklaidytuosius angliavandenilių išteklius.

Visą informaciją susijusią su projektu rasite žemiau paspaudę nuorodą.

Plačiau